ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

درباره ما

گروه طراحی سایت املاک

ما همه چیز در مورد روابط و نتایج هستیم

املاک مارکتینگ یک شرکت طراحی وب سایت است که در سال 1390 تأسیس شد، متعهد به کمک به مشاغل مختلف در زمینه املاک و... در صنایع است تا تلاش های بازاریابی خود را به نتیجه برسانند و از طریق راه حل های جامع بازاریابی دیجیتال به مزیت رقابتی دست یابند. ما اینجا در کنار شما هستیم برای پیشرفت.

چیزی که به عنوان یک فروشگاه تک نفره شروع شد، به یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل تبدیل شد که به هزاران شرکت در سراسر ایران خدمت کرده و درحال خدمت رسانیه. امروزه هزاران مشتری فعال از ایران از تهران مشتری های صاحب ما هستند که موفقیت دیجیتالی خود را به تیم ما سپرده اند نتایج کار ما چیزی می باشد که در هیچ کجا پیدا نمی شود تخص ما املاک و طراحی سایت در زمینه های دیگر می باشد. ما با هر نوع کسب و کاری در هر اندازه‌ای کار می‌کنیم - از استارت ‌آپ‌ها گرفته تا تا رستوران ها - می توان گفت در بیشتر صنایع و جایگاه‌ها رد پایی از ما پیدا می شود..

همانطور که رشد می کنیم، به بهبود فرآیندهای خود و سرمایه گذاری در ابزارها و منابع پیشرفته ادامه می دهیم تا به شرکای بازاریابی دیجیتال خود خدمات درجه یک ارائه دهیم تا شما با ما بهترین هارو بچشید.

در املاک مارکتینگ، ما یک رویکرد و استراتژی اول را برای تحقق رویاهای شما و نتایج واقعی در نظر می گیریم. تیم بازاریابی دیجیتال ما فراتر از آن است که فکرش را بکنید ، مطمئن باشید که شرکت طراحی وب ما نه تنها کسب و کار جدیدی را برای مشتریان ایجاد می کند، بلکه از موفقیت پایدار نیز پشتیبانی می کند
به دنبال رشد حرفه ای هستید؟
"به خانواده ی چند میلیونی ما بپیوندید"