ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب چیست؟

طراحی وب زمینه ای است که شامل رابط های دیجیتالی مانند وب سایت ها، برنامه ها و خدمات می شود
با استفاده از کد HTML برای برنامه‌نویسی وب‌سایت‌ها و CSS برای استاندارد کردن زبان بصری آن، متخصصان طراحی وب مسئول ایجاد تجربیات دیجیتالی برای استفاده عموم هستند. 

“هدف ارائه یک تجربه با کیفیت به مخاطب و کمک به کسب و کار در رسیدن به اهداف خود است.”

به این ترتیب، یک (ما) طراح وب حرفه ای است که مهارت های لازم را برای انجام این کار کسب می کند. آنها ممکن است در زمینه های خاص طراحی وب، از ایجاد وب سایت تا توسعه برنامه تلفن همراه، تخصصی باشند. در همه موارد، هدف یکسان است: تحقق چشم انداز پروژه و یا سایت.

بخش های مهم طراحی وب سایت

طراحی گرافیک وب

این طراحی وب است که برای تصاویر وب سایت اعمال می شود. این شامل همه چیز از رنگ ها و فونت ها گرفته تا طرح کلی صفحات آن است.
مهمترین وظیفه ترجمه هویت برند به طراحی وب سایت است. بازدیدکننده باید بتواند با آن ارتباط برقرار کند و صفحه را به عنوان بخشی از حضور آن کسب و کار به درستی ببیند.

پنل ارتباطی با مشتری

کار طراحی وب نیز به طراحی راه ارتباطی با مشتری است.
این در طراحی وب سایت های قدیمی نیز بسیار حائز اهمیت بود، که شامل برنامه های تلفن همراه، بازی ها، نرم افزارهای رایانه ای و چندین محصول دیگر نیز می شود. به هر حال، رابط هر چیزی است که به عنوان یک واسطه بین کاربر و سیستم عمل می کند.

“ایده ارائه یک رابط کاربری ساده، شهودی و سازگار با ویژگی های مخاطب هدف است.”
یعنی با در نظر گرفت جنس و نوع کسب و کار و مشتری

طراحی تجربه کاربری(ux)

ظاهر و احساس یک رابط دیجیتال نیز به تجربه کاربری خوب نیاز دارد. در غیر این صورت مخاطب شما به دنبال راه حل های دیگری خواهد بود.

یک متخصص طراحی وب وظیفه ایجاد یک تجربه واقعاً ارزشمند را دارد که به معنای درک نیازهای کاربر شما و ارائه آنها است. تعامل با کسب و کار شما باید همیشه یک لحظه مثبت برای مخاطبان آن باشد، به این معنی که هیچ مانعی نداشته باشید و همیشه به اهداف خود دست پیدا کنید.

بهینه سازی موتور جستجو(SEO)

آخرین موضوع بسیار مهم در طراحی سایت اما نه کم اهمیت، طراحی وب همچنین شامل کار با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است تا مطمئن شوید که گوگل و سایت های مشابه به درستی محتوای شما را ایندکس می کنند. این به محتوای شما کمک می‌کند تا به موقعیت‌های بهتری در رتبه‌بندی نتایج جستجو برسد، بنابراین به مخاطبان وسیع‌تری که به دنبال راه‌حل شما هستند دسترسی پیدا کنید.

حتی اگر برخی از جنبه‌های سئو به نوشتن محتوا مربوط می‌شود، طراحی وب نیز در اطمینان از تمیز بودن کد وب‌سایت شما و اینکه قابلیت استفاده مانع تجربه شما نمی‌شود، نقش دارد. همه این عوامل در تعیین رتبه شما تعیین کننده هستند.

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

طراحی وب ابزاری است که از آن برای کمک به افراد برای درک برند شما آنگونه که شما می خواهید استفاده می کنید.
با به کارگیری استراتژی و رویکرد صحیح بازاریابی بصری، کسب و کار شما می‌تواند مخاطبان مناسب را جذب کند و آنها را به مشتری تبدیل کنید

با داشتن تماس با برندی که ثبات و اعتماد پروژه را ارائه می دهد، کاربران تمایل بیشتری به تجارت با آن را دارند. بدون یک برنامه طراحی وب مشخص، نتایج بالقوه ای را که یک حضور آنلاین خوب می تواند به شما بدهد، از دست می دهید.

در طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

همانطور که قبلاً دیدید، طراحی وب می تواند بخشی از یک ارائه قدرتمند تجاری و یا یک قدم بزرگ در برندینگ شما باشد. با این حال، مانند هر جنبه دیگری از استراتژی شما، باید بر اساس تصمیمات صحیح در مراحل برنامه ریزی و اجرای شما باشد.
انتخاب های اشتباه می تواند تأثیر منفی بر کل حضور آنلاین شما داشته باشد.

برای تضمین کیفیت وب سایت باید عوامل خاصی را در هنگام طراحی سایت در نظر گرفت. گروه مشاورین طراحی سایت املاک مارکتینگ در کنار شما هستند تا بهترین را برای شما به ارمغان آورند.

جهت مشاوره برای طراحی سایت املاک می توانید با شماره های 40440496 تماس حاص نمایید.