ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت املاک

طراحی سایت برای مشاور املاک بصورت کاملا اختصاصی و کدنویسی شده

با سلام خدمت تمام همراهان املاک مارکتینگ، مخصوصا عزیزان مشاور املاک که مخاطبین اصلی ما هستند و بدنبال طراحی وب سایت املاک برای دفتر مشاور املاک خود می باشند. همین ابتدا خیال شما را راحت کنیم که جهت سفارش طراحی سایت برای مشاور املاک، به حرفه ای ترین مجموعه در این زمینه مراجعه کرده اید. ارزشمندترین خدمتی که می توانید از ما دریافت کنید، تجربه بالای ما در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت های خرید و فروش ملک و رهن و اجاره انواع خانه و آپارتمان، و نیز سئو سایت املاک است.

در ادامه همین مطلب توضیحاتی در مورد روند طراحی وب سایت مشاور املاک، امکانات و ویژگی های منحصر بفردی که برای سایت شما فراهم خواهد شد، ارائه خواهیم کرد. ضمن اینکه به چند نکته مفید و موثر درباره مزیت رقباتی ایجاد شده سایت های املاکی املاک مارکتینگ با سایت دیگر همکاران شما اشاره خواهیم کرد.

بد نیست دفترچه یا فایل نوتی باز کنید، تا نکات کلیدی این مطلب و سوالات خود در مورد آن را یادداشت کنید. لطفا هنگام تماس و سفارش طراحی وب سایت املاک حتما آن ها را مطرح کرده و جزییات هر آیتم را از ما جویا شوید. 

دلیل اهمیت طراحی سایت املاک برای مشاورین مسکن چیست؟

حفظ مشتریان بالقوه املاک با صرفه جویی در زمان

در حال حاضر افزایش تورم و مشکلات زیاد اقتصادی که روزانه نیز بر آن افزون می شود، باعث شده تا افراد بیش از پیش کار کنند و حتی بعضا در چند حرفه و شرکت های مختلف مشغول به فعالیت باشند. در بین مردم، حتی افرادی که بقولی سرمایه دار هستند نیز زمان آنچنانی ندارند که صرف امور دیگر کنند.

خرید و فروش مسکن یا رهن و اجاره خانه و آپارتمان نیز جزو کارهایی است که اگر بصورت سنتی پیگیری شود، نیاز دارد تا زمانی زیاد از طرفین معامله صرف شود تا به نتیجه برسد؛ البته که گاهی نیز به هیچ نتیجه ای نمی رسد و شما نه تنها موفق به ثبت هیچ معامله ای نمی شوید، بلکه زمان، و مشتریان بالقوه و بالفعل دیگری را نیز از دست خواهید داد.

اینجاست که می توانیم از اهمیت طراحی سایت املاک و هوشمندسازی کسب و کار آژانس مسکن صحبت کنیم.

رقابت با سایت های بزرگ انتشار آگهی املاک

طراحی وب سایت املاک حرفه ای و هوشمندانه ترین راه برای فرار از آنچه گفتیم، و دیگر مشکلاتی است که خودتان بیش از هر شخص دیگری به آن اشراف دارید می باشد. مهم ترین سود شما در کنار زمانی که راه اندازی و پیاده سازی یک سایت برای دفتر مشاورین مسکن خودتان صرفه جویی می کند، بهره بردن از سال ها تجربه گروه املاک مارکتینگ در طراحی وب سایت و سئو سایت املاک است.

سال ها تجربه در زمینه طراحی اختصاصی سایت خرید و فروش املاک و مستغلات سئو بیس، برای آژانس های مختلف باعث شده تا بتوانند در نتایج گوگل با بزرگترین سایت های انتشار آگهی املاک نظیر دیوار، شیپور و حتی کلید رقابت کنند.

دقیقا همین الآن و با رکودی که بازار مسکن را فرا گرفته، بهترین زمان است که بتوانید با سفارش وب سایت املاک حرفه ای و سرمایه گذاری در سئو به رقابت پیوسته، و از دیگر بنگاه های املاک پیشی بگیرید.

معرفی آسان تر فایل های ملکی و مدیریت راحت تر آن ها

شما با بارگذاری فایل های ملکی خود بر روی سایت، می توانید لینک آن را که شامل مشخصات خانه و آپارتمان و دیگر اطلاعات فنی است را در اختیار مشتریان و افرادی که با شما تماس می گیرند قرار دهید.

ساخت سایت املاک، نه تنها موجب افزایش اعتبار برند دفتر املاک شما می شود، بلکه به راحتی می توانید حجم عظیمی از اطلاعات ملکی نظیر فایل های پیش فروش برج و آپارتمان در منطقه، خرید و فروش خانه و آپارتمان و رهن و اجاره ها را مدیریت کنید.

جستجوی پیشرفته و فیلترهای تخصصی کسب و کار املاک که با کد نویسی اختصاصی در طراحی سایت ملکی برای شما فراهم شده است، شما را از دردسر گشتن بین زونکن ها راحت کرده و قادر خواهید بود تا خانه مورد علاقه مشتریان خود را با سرعت بیشتری به ایشان معرفی کنید.

گسترش بیشتر حوزه کسب و کار

بطور سنتی، در بین بنگاه های مسکن و دفاتر املاک مرسوم است که میزان فایل های ملکی که وظیفه معرفی و فروش و یا رهن و اجاره دادن آن ها را بر عهده دارند به تنها یک یا چند محله محدود می شود، گاهی نیز در انجام معاملات خانه و آپارتمان های یک ساختمان یا واحدهای اداری تجاری یک مجتمع باقی می ماند.

سایت املاک، فایل های خرید و فروش خانه و آپارتمان شما را وارد فضای اینترنت کرده، و آن ها بدون محدودیت زمانی و مکانی در معرض دید افراد قرار خواهد داد. با این ویژگی شما به راحتی می توانید پا را از محله فراتر گذاشته و در سطح منطقه، شهر و حتی استان و کشور به انجام انواع معاملات ملکی بپردازید.

با توجه به اینکه امکانات و ویژگی های حرفه ای در نمونه سایت های املاک طراحی شده توسط املاک مارکتینگ، مقدار زیادی زمان برای شما خریداری خواهد کرد، پس براحتی می توانید شعبه های دفتر مشاوره املاک خود را گسترش داده و تعداد مشاورین خود را نیز افزایش دهید.

افزایش مراجعه و تماس های دفتر با طراحی سایت املاک

هدف اصلی آژانس های املاک خرید و فروش، رهن و اجاره و... خدمات دیگر املاک است. در همین راستا هر چی تعداد تماس های تلفنی به دفاتر خرید و فروش مسکن بیشتر باشد، مشاوران نیز فرصت بیشتری برای راهنمایی آنان خواهند داشت.

طراحی حرفه ای سایت املاک، همراه با بهینه سازی تخصصی آن برای موتورهای جستجو نظیر گوگل، ورودی های سایت شما را از سرچ گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش خواهد داد.

با استارت پروژه طراحی سایت املاک برای آژانس مسکن خود، استارت یک حضور قوی در فضای بدون زمان و بدون مکان اینترنت را خواهید زد.

نمونه سایت های املاک طراحی شده توسط املاک مارکتینگ

مجموعه ای از نمونه طراحی سایت املاک، تنها نشانگر تجربه بالای ما در زمینه طراحی اختصاصی وب سایت مشاور املاک نیست. دیدن نمونه کارهای ما علاوه بر افزایش اعتماد شما به دانش ما در زمینه طراحی وب سایت املاک، به شما نیز کمک خواهد کرد تا از انواع طرح ها و امکاناتی که سایت های ما فراهم کرده اند، برای ساخت سایت املاک خودتان ایده بگیرید.

این ایده ها به هر دوی ما کمک می کند تا هنگام طراحی و پیاده سازی وب سایت خرید و فروش ملک شما، به یک زبان مشترک رسیده، تا بهترین نتیجه حاصل شود.

در لینک زیر بهترین های نمونه طراحی سایت املاک را مشاهده خواهید کرد.

قیمت طراحی سایت املاک

ببینید شما با سفارش طراحی سایت مشاور املاک، به نوعی در حال خریدن یک کالا هستید. یک سایت 5 میلیونی، همانقدر با یک وب سایت 50 میلیونی تفاوت دارد، که یک خودروی 200 میلیونی نسبت به 2 میلیاردی آن متفاوت است.

شما تنها زمانی می توانید سایت آماده املاک را به رایگان تحویل بگیرید که ارزش خودتان و کسب و کارتان نیز رایگان باشد. عمده سایت های املاک ارزان قیمت با سیستم های مدیریت محتوای آماده (CMS) مانند وردپرس، جوملا، دراپال و ... می باشد.

بزرگترین ادعایی که برای مزیت رقابتی وردپرس می شود، این است که اوپن سورس است و امنیت بالایی دارد. این مطلب تقریبا درسته، اما تنها مربوط به هسته اصلی وردپرس می شود. اما اگر بخواهید یک سایت اختصاصی املاک داشته باشید لازم است تا علاوه بر پلاگین های عمومی وردپرس، تعدادی پلاگین اختصاصی نیز سفارش دهید تا بتوانید خدمات خود را مدیریت کنید. خب در اینجا باید به شما عرض کنیم که نه تنها هیچ کدام از این پلاگین ها اوپن سورس نیستند، بلکه برای پلاگین اختصاصی ای که شما سفارش می دهید کلی باید هزینه کنید، مخصوصا اگر اوپن سورس باشد.

دیدید؟ به ظاهر قیمت سایت آماده املاک شما پایین است، اما فقط در ابتدای کار، همینطور که پیش بروید، خواهید دید که برای امکانات دیگر باید بیشتر هزینه کرده و حتی سایت خود را به دست برنامه نویسان مختلفی بسپارید که ممکن است با ورود فضای کدینگ سایت شما، امنیت آن را نیز نقض کنند.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت املاک اختصاصی برای آژانس مسکن

حرفی از قبل و بعد نمی زنیم، اما در کنار خدمات طراحی سایت و قیمت راه اندازی و پیاده سازی سایت های مشاوره املاک، امکانات و ویژگی هایی که در طراحی وب سایت دفتر مشاور املاک برای شما فراهم می شود، بسیار مهم هستند. در این زمینه به برخی از امکاناتی که سایت اختصاصی املاک ما برای شما فراهم می کند اشاره می کنیم:

 • امکان جستجوی همزمان ملک بر اساس نوع قرارداد، نوع ملک، و محله آن
 • فیلترینگ نتایج خرید و فروش املاک بر مبنای بازه متراژ و قیمت مورد دلخواه
 • فیلترینگ نتایج رهن و اجاره خانه و آپارتمان بر اساس حداقل و حداکثر متراژ، ودیعه یا همان پول پیش و میزان مبلغ اجاره ماهانه
 • تفکیک چند مرحله ای املاک بر اساس شهر، منطقه و محله ملک مورد نظر
 • پنل سئوی اختصاصی برای تعریف تگ های کنانیکال اختصاصی برای کوئری های ترکیبات مختلف قرارداد + نوع ملک + محله + ...
 • انتشار آگهی املاک بر اساس لیبل های خرید و فروش، و رهن و اجاره در صفحه اصلی سایت
 • تعریف املاک اکازیون با ویژگی های خاص و منحصر بفرد و انتشار آن ها در صفحه اختصاصی
 • تخصیص تگ پراپرتی بر روی آگهی های منتشر شده خانه و آپارتمان، بر اساس ویژگی ها و اطلاعات آن ها مانند، متراژ، تعداد خواب، تعداد پارکینگ و ...
 • پنل مشاور اختصاصی برای تعریف و مدیریت ایجنت های دفتر مشاور املاک
 • پنل مدیریت اختصاصی جهت بررسی آگهی های بارگذاری شده توسط مشاورین مسکن، با امکان تایید و یا عدم تایید انتشار آگهی خرید و فروش یا رهن و اجاره ملک مورد نظر
 • امکان تعریف ویژگی ها و امکانات مختلف برای خانه و آپارتمان های آگهی شده در سایت
 • نمایش آگهی های خرید و فروش و رهن و اجاره بر اساس تاریخ انتشار و آخرین بروزرسانی
 • امکان مقایسه معاملات ملکی بر اساس قیمت، ویژگی ها و امکانات مختلف خانه و آپارتمان
 • بلاگ اختصاصی املاک جهت انتشار مطالب مفید و آموزشی در زمینه فیلدهای مرتبط با خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان
 • فرم اختصاصی جهت سپردن ملک شخصی برای خرید و فروش یا رهن اجاره
 • فرم تقاضای ملک با اعلام ویژگی ها و امکانات دلخواه
 • امکان مشاهده اطلاعات مشاورین مسکن و آگهی های بارگذاری شده توسط ایشان
 • گالری اختصاصی برای هر آگهی جهت بارگذاری تصاویر شکیل و اختصاصی از ملک
 • بالاترین فشرده سازی تصاویر بارگذاری شده املاک جهت افزایش سرعت لود صفحات لیستینگ و آگهی ها

طراحی سایت املاک حرفه ای

لزوم طراحی سایت املاک حرفه ای داشتن سال ها تجربه کافی و تخصص در این زمینه است. در طراحی حرفه ای سایت املاک، ما اشراف کامل به نیازهای صنف مشاورین املاک داریم و بر روند کاری و انتشار آگهی شما کافرمای گرامی آگاه هستیم. بالاتر در مورد خیلی از امکاناتی که در طراحی سایت مشاور املاک برای شما فراهم خواهیم کرد صحبت کردیم. لیست فوق بصورت یک چک لیست برای ما تعریف شده، اما در نمونه سایت های املاک ما بیشتر این ویژگی ها بر حسب درخواست و نیاز کارفرما اعمال شده اند. در کنار همه این موارد یک طراحی زیبا و خاص شما را متمایز از همکاران و رقبای خود نشان داده و برند شما در ذهن کاربران ثبت خواهد کرد.

سئو سایت املاک

مهم ترین خدماتی که شرکت طراحی سایت املاک می تواند به شما ارائه دهد، سئو سایت املاک است. سئو (SEO) Search Engine Optimization همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. این اصطلاح را حتما شنیده اید، و حتی ممکن است هدف شما از طراحی وب سایت مشاور املاک نیز ورود به سئو باشد.

در واقع اگر بدنبال انتشار آگهی های خود در بستر وب و جذب خریداران ملک از این فضا هستید، لازم است تا با استارت زدن سئوی حرفه ای سایت املاک، لینک های سایت خود را مطابق با کلمات کلیدی دلخواه و البته مرتبط خود به صفحه اول گوگل و بالاترین لینک های آن برسانید. یک وب سایت حرفه ای بدون سئو، مانند شیر نر بزرگ، با یال و کوپال زیبا اما بدون دندان و پنجه است.

نمونه پروژه های سئو سایت املاک

بزرگترین مزیتی که پروژه های سئو املاک برای ما و البته شما دارند، این است که نمونه ها و رزومه های آن بصورت آنلاین قابل مشاهده هستند. ما علاوه بر ارائه کلمات کلیدی منتخب که در آن ها توانسته ایم لینک سایت های مشاورین املاک را به رنک های نخست گوگل برسانیم، می توانیم گزارش هایی از وضعیت نهایی سرچ کنسول سایت هایی که پیش از این بر روی پروژه سئو آن ها کار کرده ایم به شما ارائه دهیم.

تضمین سئوی سایت املاک

بی رو دروایسی به شما عرض کنیم که در مورد سئو سایت املاک و حتی هیچ سایت دیگری هیچ تضمینی مبنی بر اینکه تمامی لینک های سایت شما به رنک 1 گوگل برسند وجود ندارد. البته ما تنها به یک شرط این مورد را تضمین می کنیم، که گوگل عملکرد تمامی الگوریتم های خودش را بطور دقیق شرح دهد، دیگر بروزرسانی ای انجام ندهد، و هم صنف های شما نیز پروژه های سئوی خودشان را متوفق کرده و دست از رقابت در فضای وب بردارند.

در لینک ارائه شده بصورت مفصل در مورد سئو سایت املاک صحبت خواهیم کرد.