ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

قیمت سئو سایت املاک

تجربه خرید خانه با جستجو آغاز می شود. در واقع، بیش از 90 درصد از خریداران خانه از وب‌سایت‌های املاک و مستغلات استفاده می‌کنند و 76 درصد از آنها به جستجوی ملک در دستگاه تلفن همراه می‌پردازند.

سئو سایت املاک چیست؟

سئوی املاک و مستغلات استراتژی است که وب سایت های املاک برای بهبود رتبه خود در موتورهای جستجو مانند گوگل و... استفاده می کنند. هرچه رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر باشد، افراد بیشتری آن را می بینند و امیدواریم روی آن کلیک کنند. این منجر به بازدید کنندگان بیشتر سایت می شود، و اگر وب سایت شما برای جذب سرنخ بهینه شده باشد، خریدار و فروشنده بیشتری در CRM شما سرنخ می شوند.

 

“دیجیتال مارکتینگ در سئو سایت املاک تخصص دارد”
“ما به صورت طبیعی وب سایت شما را برای جذب ترافیک بیشتر بهینه می کنیم”
"بر نتایج جستجو برای بازار محلی شما تسلط داریم"
“رتبه بندی کلمات کلیدی هدف شما را بهبود می بخشیم”

هزینه سئو سایت املاک

سئو سایت املاک به جهت رقابت بسیاری که دارد می تواند با توجه به محله و محدوده انتخابی برای فعالیت املاک متغییر باشد اما می توان گفت قیمت سئو سایت املاک از 8/000/000 ملیون تومان آغاز می شود. برای انتخاب بهتر املاک مارکتینگ نمونه کارهای خود را در اختیار شما قرار می دهد. ما این اطمینان را می دهیم که در کار خود بهترین هستیم.

سئو سایت املاک محلی

چند بار چیزی را در تلفن خود جستجو کرده اید و نزدیک ترین نتیجه جستجو را به خود انتخاب کرده اید؟
خوب، این معمولاً در مورد مشاغل فیزیکی یا نتیجه ای که به شدت به مکان بستگی دارد اتفاق می افتد. آن 3 تا 4 نتیجه برتر به سئوی محلی تسلط دارند که به آنها امکان می دهد با جزئیات ارزشمندی که به سایر نتایج رتبه پایین تر داده نمی شود، در جعبه دانش گوگل رتبه بندی کنند.
اگر صاحب یک وب سایت املاک هستید، می خواهید در جستجوهای برتر گوگل ظاهر شوید، اولین چیزی که باید روی آن تمرکز کنید، درست کردن سئوی سایت محلی است. حالا چرا این مهم است؟

گوگل نتایج یکسانی را برای همه نمایش نمی دهد. نتایج جستجوی شما بسته به سابقه جستجو، تنظیمات برگزیده و موقعیت مکانی شما شخصی سازی می شود. این بدان معناست که شخصی که در تهران، صادقیه، کرج و... را جستجو می‌کند، نتایج متفاوتی نسبت به یک آپارتمان در شیراز پیدا می‌کند.