ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

سئو و بهینه سازی سایت املاک

خدمات سئو سایت املاک

سئو سایت املاک

اینترنت وابسته به گوگل است و سایت ها بیشترین بازدید را از گوگل می گیرند.برای کسب رتبه بالاتر در گوگل ، باید دانش و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشیم و در مورد بازاریابی از طریق موتورهای جستجو اطلاعات کسب کنیم. در این مقاله، ما به دنبال ارائه خلاصه ای از این علم هستیم.
موتور جستجوی گوگل یک زمین بازی بزرگ است. مشاغل قادرند از ابزارهای قدرتمند این موتور جستجو برای معرفی خود به بسیاری از افراد و توسعه مشتریان خود استفاده کنند. اما برای پیروزی در این بازی باید قوانین بازی را بدانید. این قوانین چیست و چگونه می توان از آنها استفاده کرد. موضوعیست که در این مقاله مورد مطالعه قرار می دهیم.

سئو سایت های املاکی و بنگاه های ملکی

هر فعالیتی که متکی به فناوری های جدید باشد تا در نتایج جستجوی Google رتبه بالاتری داشته باشید را سئو میگویند.سئو سایت املاک افزایش رتبه سایت خرید و فروش ملک میشود.
وقتی صفحه شما در نتایج Google ظاهر می شود، تعدادی از این نتایج و سایتها نتیجه فعالیتی هستند که انجام داده اید (بهینه سازی موتورهای جستجو). سایتهایی که با تولید محتوای منحصر به فرد و باکیفیت در نتایج جستجوی گوگل در مقایسه با سایر رقبا رتبه بالاتری را کسب کرده اند.
امتیازاتی که Google برای محتوای سایت شما ارائه می دهد، با الگوریتم های مختلف در یک بازه زمانی اندازه گیری می شود که وضعیت سایت شما را در بین رقبای شما مشخص می کند. بدون شک، هدف هر سایت این است که در ازای جستجوی مخاطبین برای کلمات کلیدی مختلف در وهله اول از طرف Google قرار گیرد.

سئو سایت املاک | طراحی سایت املاک

 SEO سایت املاک و بنگاه

ما با استفاده از قوانین به روز شده، در این مسابقه به روز هستیم. با تولید جدیدترین فناوری SEO و با توجه به الگوریتم های گوگل هنگام اندازه گیری رتبه سایت ، محتوایی با کیفیت بالا تولید میکنیم تا سایت شما با کمی حوصله به نتایج مطلوب در نتایج گوگل برسد.
SEO یک مبحث مفصل است که شامل پارامترهای زیادی است که باید در نظر گرفته شود. قرار گرفتن در رتبه اول برای گوگل به معنای پایان یک اتفاق بد نیست اما شاید حفظ این مکان مهمتر و دشوارتر از رسیدن به آن باشد. رقابت برای کسب مقام اول در گوگل سخت است زیرا برخی از سایت ها هزینه زیادی را صرف می کنند.
در بازاریابی موتورهای جستجو نیز گاهی اوقات رقبای جدید و مبتکر با برنامه ای هماهنگ و حساب شده خیلی سریع به جایگاه شما می رسند  یا به دنبال دستیابی به آن هستند. بنابراین دانستن نکات و اصول SEO برای مدیران تجاری ، کارشناسان بازاریابی دیجیتال و تولید کنندگان محتوا بسیار مهم است.

عوامل موثر بر رتبه بندی گوگل چیست؟

در رقابت موتورهای جستجو ، عوامل زیادی بر رتبه بندی تاثیر دارد. این عوامل به همراه  گوگل، رتبه هر کسب و کار را تعیین می کند. اندازه گیری کلی نتایج بر اساس اولویت و اهمیت یا محبوبیت انجام میشود. با در کنار هم قرار دادن این عوامل باز هم ممکن است الگوریتم های گوگل تصمیم بگیرند شما را به مشاغل بهتری برسانند.

حالا میخواهیم به شما بگوییم که برای سئو و بهینه سازی سایت املاک چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید.

معرفی تیم مشاوره املاک

اولین بخشی که باید هنگام سئو و بهینه سازی سایت مشاوره املاک به آن توجه کنید این است که تیم خود را معرفی کرده و حتما تصاویری از آنها در سایت بارگذاری کنید سپس درباره سوابق کاری آنها توضیحات کاملی را ارائه دهید. در ادامه کار باید درباره قوانین و شرایط خرید و فروش املاکی خود توضیح دهید.

منطقه فعالیت شما

نکته مهم دیگر که در هنگام سئو و بهینه سازی سایت املاک  باید آن را در نظر بگیرید منطقه ای است دفتر املاکی شما آنجا قرار دارد. ابتدا آن را مشخص کنید و سپس از طریق گوگل مپ آن را در سایت قرار بدهید. اگر شهری که آنجا فعالیت می کنید جز کلان شهرها است، به شما پیشنهاد میکنیم که بر روی یک منطقه کوچک تمرکز کنید تا سئو و بهینه سازی سایت شما آسان تر شود.

مشخصات دفتر املاک شما

نکته مهم و دیگری که باید به آن توجه کنید این است که حتما  آدرس و تلفن تماس دفتر خود را در قسمت های مختلف سایت بگذارید تا خریداران و فروشندگان بتوانند به شما اعتماد کنند و به راحتی با شما تماس بگیرند.