ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

هاست اختصاصی

خرید هاست

آیا می دانید هاست چیست؟

هاست جایگاهی است که اطلاعات سایت شما در آن میزبانی می شود و کلمه میزبانی به معنی ارائه مکان یا دفتر مرکزی است و میزبانی یک رایانه با قابلیت های بالا در مکانی به نام مرکز داده یا مرکز اطلاعات است.
میزبانی از نظر نوع، ظرفیت ذخیره سازی، فضای دیسک ، میزان پهنای باند، سرعت اتصال به اینترنت، پشتیبانی فنی ، پشتیبانی مشتری و سایر موارد متفاوت است و مواردی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

سرعت هاست اختصاصی برای سایت املاک

سرعت هاست اختصاصی به اینترنت بر سرعت انتقال داده بین کاربر و میزبان و بالعکس تأثیر میگذارد که به نوبه خود بر سرعت بارگذاری سایت نیز تأثیر می گذارد.

پشتیبانی فنی هاست

پشتیبانی فنی یک نکته بسیار مهم در زمینه هاستینگ است و یکی از مهمترین عواملی است که بین میزبانی قوی یا ضعیف تمایز قائل می شود. مطمئناً روزی به کمک فنی نیاز خواهید داشت. آنچه بین میزبانی خوب و بقیه میزبانی ها متفاوت است این است که آیا در زمان بروز مشکل، پشتیبانی فنی به شما کمک خواهد کرد و یا واکنش چگونه خواهد بود؟ پاسخ چقدر طول می کشد؟ آیا 24 ساعته یا 7 روز هفته در دسترس است یا خیر. همچنین  آیا تیم پشتیبانی از تجربه کافی برای حل مشکل در زمان کوتاه برخوردار است؟

ما با ارائه Host پر سرعت و خدمات حرفه ای برنامه نویسی و پشتیبانی، وب سایتی عالی را در اختیار شما قرار می دهیم. طوری طراحی سایت را تجزیه و تحلیل می کنیم تا هنگام آزمایش سرعت با استفاده از ابزارهای آزمایش، از سرعت بالا اطمینان حاصل کنیم. علاوه بر مدیریت جامع سایت، یک سایت یکپارچه خواهید داشت که به راحتی در رایانه و تلفن همراه مرور می شود. ما همچنین می توانیم خدمات جامع بازاریابی الکترونیکی از جمله مشاوره ، SEO ، رسانه های اجتماعی ، تولید محتوا و بسیاری دیگر را ارائه دهیم.