ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

وبلاگ املاک مارکتینگ

مطالب حوزه تبلیغات و طراحی وب سایت املاک

راهنمای جامع انتخاب بهترین نام برای سایت شما!

راهنمای جامع انتخاب بهترین نام برای سایت شما!

راهنمای جامع انتخاب بهترین نام برای سایت شما!

انتخاب نام دامنه خوب اولین گام مهم در راه اندازی وب سایت شما است.
وقتی بازدیدکننده ای به وب سایت شما می آید یا شما را از طریق نتایج موتورهای جستجو می یابد، به نام سایت شما توجه می کند و یک تجزیه و تحلیل مهم اولیه ایجاد می کند که برای موفقیت کسب و کار شما مهم است. نام سایت اطلاعات زیادی در مورد کسب و کار شما نشان می دهد، بنابراین بازدیدکنندگان شما یا در وب سایت شما می مانند یا در آن لحظه آن را ترک می کنند.
یک نام دامنه جذاب که می تواند مخاطب را به خود جذب کند. بنابراین انتخاب یک نام دامنه خوب می تواند برای ارائه محتوای وب سایت شما به بازدیدکنندگان مفید باشد. انتخاب نام دامنه خوب فقط یک امر ساده نیست. بنابراین سعی کنید مدتی را صرف انتخاب نام مناسب دامنه خود کنید.

نام دامنه کوتاه یا طولانی؟

انتخاب نام دامنه خوب محدود به طول دامنه نیست. آنچه واقعاً اهمیت دارد این است که آیا نام دامنه نیازهای خاص شما را برآورده می کند یا خیر. کوتاه یا بلند؟! فقط باید ارزش زیبایی را برجسته کند. بدون شک نام کوتاه تأثیر زیبایی را ایجاد می کند و به خاطر سپردن و نوشتن آن در مرورگر آسان است و احتمالاً با نام های دیگر اشتباه گرفته نمی شود. اما با این همه پیدا کردن نام خوب و کوتاه برای شما دشوار خواهد بود. برای حفظ نام دامنه کوتاه یا باید آن را بنویسید یا از ترکیب بی معنی حروف استفاده کنید. هیچ مشکلی در آن وجود ندارد ، اما به خاطر سپردن آن نیز دشوار خواهد بود و به احتمال زیاد مستعد اشتباهات غلط است. بنابراین باید نام را کوتاه و ساده نگه داشت.

انتخاب یک نام دامنه خوب و معنی دار بهترین راه برای پیشرفت می تواند باشد. در حقیقت یک نام طولانی که با مخلوط شدن با کلمات در ذهن به خاطر می آید، معنادارتر به نظر می رسد و آسان تر می شود. کمی بعد یاد خواهید گرفت که ترکیب عنوان سایت با نام دامنه مهم است، در حالی که هنگام ترکیب نام دامنه و عنوان ، بدست آوردن نام دامنه کوتاهتر از دو یا چند کلمه مشکل خواهد بود.

یک نام دامنه خوب و منحصر به فرد انتخاب کنید.

انتخاب یک نام دامنه خوب یا بهتر است بگوییم انتخاب یک نام دامنه منحصر به فرد از دیگران تقلید نمی شود.
سعی نکنید با داشتن نام دامنه نسخه اصلاح شده سایت دیگری که قبلاً محبوب شده است ، ترافیک سایت خود را بیشتر کنید. زیرا به شهرت شما لطمه می زند و در نهایت اعتبار خود را از دست میدهید. نام دامنه شما باید به جای شما صحبت کند. این باید نشان دهنده شخصیت و سبک شما باشد. بنابراین بازدید از سایت با اطمینان و زمان ایجاد می شود. نام دامنه ای را که درباره شخص دیگری صحبت می کند ، ثبت نکنید یا صدا و ظاهر شخص دیگری را تکرار نکنید.

انتخاب نام دامنه ی مناسب | طراحی سایت در تهران و ثبت دامنه ی شما

نام دامنه ای را انتخاب کنید که راحت به خاطر سپرده شود.

سادگی همیشه برنده است.
نام دامنه ای انتخاب کنید که ساده و به خاطر سپرده شود. از وسوسه انتخاب نام پیچیده خودداری کنید. نام های دامنه ساده به راحتی توسط بازدیدکنندگان به خاطر سپرده می شوند و می توانند به راحتی وب سایت شما را دوباره پیدا کنند. معمولاً اکثر کاربران اینترنت نام دامنه وب سایت مورد علاقه خود را به خاطر می آورند. از استفاده از نام های دامنه ای که دارای تلفظ یا املا عجیب، ترکیب غیر ضروری اعداد ، کلمات خارجی یا برخی از کلمات هستند که می توانند بازدیدکنندگان را در هنگام املای به خطا بکشند ، خودداری کنید.
نام دامنه ای را انتخاب کنید که نام وب سایت شما نیز باشد. 
نام دامنه و نام وب سایت شما باید یکسان باشد. هر زمان که بازدیدکننده به وب سایت شما فکر کند ، هیچ مشکلی در به خاطر سپردن آدرس وب سایت شما نخواهد داشت. حتی به طور خودکار نحوه دسترسی به وب سایت شما را می داند.
در هر صورت، ممکن است بازدیدکننده تمایلی به یادآوری برچسب هایی که در واقع غیر ضروری هستند یا با مرتبط کردن سایت با یک آدرس اینترنتی بی ربط، نداشته باشد همیشه اینطور نیست که یک بازدید کننده بتواند از طریق نتایج موتورهای جستجو به وب سایت شما دسترسی پیدا کند. هر زمان که یک بازدید کننده از یک وب سایت خاص مطلع شود ، نام آن وب سایت به طور خودکار در مرورگر اینترنت برای بازدیدهای بعدی ذخیره می شود. اگر نام دامنه شما با نام وب سایت شما متفاوت است ، واضح است که بازدیدکننده شما در سایت شخص دیگری قرار می گیرد. شما میتوانید بازدیدکنندگان سایت خود را از دست بدهید و این به موفقیت آنلاین شما آسیب می رساند.
انتخاب یک نام دامنه خوب که نشان دهنده تجارت در اینترنت باشد بسیار مهم است.

نام دامنه عمومی یا نام دامنه علامت تجاری؟

انتخاب نام دامنه عمومی وسوسه انگیز است. شاید این احساس را ایجاد کند که اگر نام عمومی انتخاب شود ، ترافیک اینترنت افزایش می یابد. این می تواند ممکن باشد. اول می بینیم که کاربر اینترنت ، به دنبال اطلاعات است ولی بعدش باهوش تر می شود و می داند که جستجو کلی در موتور جستجو مانند جستجوی سوزن در انبار کاه است. به عنوان مثال ، اگر کسی به دنبال "املاک" است، سعی میکند نام یک شرکت خاص را جستجو کند. ثانیاً در حال حاضر محبوب ترین نام های دامنه عمومی هستند و در حال تمام شدن هستند و خرید از بازار بسیار گران است زیرا نامهای دامنه ای مانند این با قیمتهای گزاف به فروش می رسند.
بنابراین توصیه می شود نام دامنه خود را با یک محصول یا نام تجاری با همان نام داشته باشید. از آنجا که دسترسی بازدیدکنندگان به وب سایت شما آسان می شود، در آینده نام تجاری را به خاطر می آورند. علاوه بر این ، هر گونه تلاش بازاریابی که در حال حاضر برای نام تجاری خود انجام می دهید ، در نام دامنه شما منعکس می شود و به راحتی قابل تشخیص است.

هنگام انتخاب نام دامنه خوب با رعایت اکثر نکات ذکر شده در بالا ، باید بلافاصله آن را  ثبت کنید.

هنگام ثبت نام دامنه پیشنهاد می شود مدت زمان بیشتری را انتخاب کنید. نام دامنه سالانه تمدید می شود. اکثر ثبت کنندگان دامنه با پایان منع مصرف دامنه یادآوری ارسال می کنند  اما اگر یادآوری را به خاطر نیاورید یا آن را از دست دهید، در خطر از دست دادن نام دامنه خود هستید. مسئولیت با شما است، زیرا در صورت از دست دادن نام دامنه خود نمی توانید کسی را سرزنش کنید.

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما نه منتشر و نه با هیچ شخص ثالثی به اشتراک گذاشته می شود.

اینکه هنوز سایت خودت رو نداری علتی داره؟

اگه خودتون سایت داشته باشید فکر میکنید کار خیلی سختیه یا شاید پر هزینه و دردسر ساز هست، شاید با پلتفرم تخصصی و حرفه ای این حوزه مشورت نکردید تا جوانب کار رو واستون بررسی و روشن کنه. شاید فکر میکنید همین که توی پلتفرم های املاک تبلیغات کار کنید کافی باشه، اینکه چه خطراتی داره و چه هزینه فرصت هایی رو هدر میده رو احتمالا نمیدونید، ما میتونیم کمکتون کنیم

درخواست راهنمایی