ما بصورت تخصصی، فقط در حوزه املاک فعالیت می کنیم، و تمام هدفمان بازدهی بیشتر در طراحی سایت برای دفاتر املاک می باشد! سفارش طراحی سایت مشاور املاک

وبلاگ املاک مارکتینگ

مطالب حوزه تبلیغات و طراحی وب سایت املاک

بازاریابی آنلاین املاک

بازاریابی آنلاین املاک

مفهوم بازاریابی املاک

بازاریابی املاک شامل سه مرحله  اساسی است. اولین قدم یافتن فرصت املاک است، یعنی مالکیت ملک با خرید آن و ساخت آن یا ایجاد آن. دومین مرحله در تبلیغ املاک ، که نشان دادن ویژگی ها و ویژگی های ملک مورد نظر افراد است و مرحله سوم و آخرین مرحله تکمیل معامله است که برای تکمیل فروش و خروج همه طرفین به عنوان برنده در نظر گرفته شده است تا زمانی که روند بازاریابی موفقیت آمیز ارزیابی شود.
همچنین ، بازاریابی املاک  الکترونیکی به یکی از مهمترین راههای کسب سود سریع آنلاین تبدیل شده است. این به خاطر مزایایی است که شبکه جهانی از آن برخوردار است و همه اهداف بازاریابی املاک الکترونیکی را برآورده می کند و در مدت زمان کوتاه و با امکانات اندک به سود زیادی دست می یابد.

شرایط موفقیت در بازاریابی آنلاین املاک

برای اطمینان از موفقیت فرایند بازاریابی الکترونیکی، شرایطی وجود دارد که باید رعایت شوند، از جمله:

  • آگاهی و دانش گسترده در مورد نحوه اختصاص دادن مزایای بازاریابی اینترنتی در خدمت اهداف صاحبان سایت های املاک.
  • حرفه ای بودن در برخورد با موتورهای جستجوی جهانی؛ به بازاریاب مزیت رقابتی نسبت به دیگران و رونق کسب و کار خود بدهد.

بازاریابی آنلاین املاک

داشتن یک دامنه ی خاص

به عنوان اولین و ضروری ترین مرحله برای شروع فعالیت بازاریابی الکترونیکی، باید نام خاصی در اینترنت داشته باشید که به عنوان دامنه وب سایت شناخته می شود و دامنه فعالیت بازاریابی املاک و مستغلات باید همان نام شرکت واقعی را داشته باشد؛ این امر به بازاریاب مزایای بازاریابی خوبی برای فعالیت و شرکت می دهد.

ایجاد یک وبسایت در اینترنت

پس ازداشتن دامنه، وبسایت شرکت املاک مورد بازاریابی ایجاد می شود. برای تبدیل شدن به محلی که همه مشتریان فعلی و احتمالی هنگام خرید یا فروش هر ملک از آن دیدن می کنند ، و این وب سایت همچنین می تواند برای بازاریابی محتوا با به اشتراک گذاری اطلاعاتی که عموماً در همان زمینه مرتبط است و نه فقط برای املاک تبلیغ شده، مورد استفاده قرار گیرد.

بهره برداری از همه ابزارهای بازاریابی الکترونیکی

لازم است قبل از شروع به بازاریابی الکترونیکی ، موقعیت بازاریاب را در محیط رقابت بین نمایندگان بازاریابی املاک و شرکت ها در اینترنت تعیین کنید ، پس از آن تمام امکانات ممکن برای دستیابی به اهداف بازاریابی مورد نظر را به کار بگیرید.

ارائه اطلاعات املاک به مشتریان از طریق وبلاگ نویسی

یکی از عوامل یا روشهایی که در موفقیت های اخیر بازاریابی الکترونیکی املاک در دوران اخیر اثبات شده است، ایجاد وبلاگ خصوصی در وب سایت شرکت املاک، علاوه بر ارائه ایده های مشتریان است. اطلاعات مربوط به فعالیت املاک از طریق این وبلاگ ، مقالاتی به صورت دوره ای ارائه می شود که حاوی اطلاعات ارزشمند املاک یا سوالات متداول است که ممکن است در مورد تجارت و خدمات آن به ذهن مشتریان برسد. این وبلاگ به نفع علاقه مندان به فعالیت یا همه افرادی است که برای بازدید از وب سایت شرکت وارد می شوند.

استفاده ابزارهای بازاریابی

  • بازاریابی محتوا
  • بازاریابی ویدئویی
  • شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما نه منتشر و نه با هیچ شخص ثالثی به اشتراک گذاشته می شود.

اینکه هنوز سایت خودت رو نداری علتی داره؟

اگه خودتون سایت داشته باشید فکر میکنید کار خیلی سختیه یا شاید پر هزینه و دردسر ساز هست، شاید با پلتفرم تخصصی و حرفه ای این حوزه مشورت نکردید تا جوانب کار رو واستون بررسی و روشن کنه. شاید فکر میکنید همین که توی پلتفرم های املاک تبلیغات کار کنید کافی باشه، اینکه چه خطراتی داره و چه هزینه فرصت هایی رو هدر میده رو احتمالا نمیدونید، ما میتونیم کمکتون کنیم

درخواست راهنمایی